W Centrum - terapia i edukacja
Magdalena Adamus
501 152 618
Sprawdź wolne terminy !
O MNIE
Magdalena Adamus- właściciel W CENTRUM.
Jestem psychoterapeutą/ seksuologiem oraz wykładowcą akademickim. Od kilkunastu lat pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. W mojej pracy wykorzystuję doświadczenie teoretyczne i praktyczne, stosując podejście zintegrowane, dostosowane do sytuacji i potrzeb zgłaszającej się osoby.
Oferuję konsultacje z zakresu: problemów psychicznych, trudności w życiu seksualnym, edukacji seksualnej, problemów w związkach, dysfunkcji seksualnych kobiet i mężczyzn, akceptacji własnej orientacji seksualnej, zaburzenia preferencji i tożsamości seksualnej, dojrzewania psychoseksualnego. Pracuję z parami po stracie dziecka oraz tymi które przez dłuższy czas czekają na swoje potomstwo.
Zapewniam fachową pomoc i dyskrecję.
Brałam udział w inensywnym szkoleniu NEST (The New Experience for Surviovors of Trauma) w udzielaniu pomocy terapeutycznej dla osób doświadczających zaniedbania (emocjonalnego, psychicznego,fizycznego), przemocy (słownej, seksualnej,fizycznej) oraz strat prokreacyjnych (poronienie,aborcja, śmierć okołoporodowa). Szkolenie oprócz częsci teoretycznej posiadało charakter intensywnej pracy własnej.
Ukończyłam Studium Podyplomowe "Pomoc Psychologiczna w Dziedzinie Seksuologii" na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studium to przygotowuje do uzyskania certyfikatu seksuologa klinicznego. Uczestniczę w Akredytowanym Kursie Psychoterapii Wrocławskiego Instytutu Psychoterapii.
W mojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym PTP, pracuję pod stałą Superwizją. . Dbam o najwyższą jakość świadczonej przeze mnie pomocy, dlatego stale doskonalę swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach i studiach podyplomowych.
Jako terapeuta- edukator seksualny nie zajmuję się przepisywaniem leków, zajmuje się tym lekarz seksuolog, albo lekarz rodzinny.
Zapraszam na wizyty po wcześniejszym umówieniu u terapeuty 501 152 618
Wizyty są odpłatne.
Magdalena Adamus - ZnanyLekarz.pl
Kontakt
Magdalena Adamus
501 152 618
wcentrum.magdalena.adamus@gmail.com
Konsultacje Skype:
seksuolog.magdalena.adamus
W CENTRUM - terapia i edukacja Magdalena Adamus © 2014 wcentrum.com.pl / Web Project 30stopni.pl